+90 262 361 60 82 - [email protected]

Modern tarımı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha kullanışlı ürünleri kullanıcılara sunarak işlerini kolaylaştırmak için çalışan PALAZOĞLU, 1954 yılında merhum Selami PALAZ tarafından kuruldu.Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşen, sınıfının en iyisi tarım römorklarını ve su tankerlerini bünyesinde barındıran PALAZOĞLU, tarım sektöründe küresel bir marka olma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.

 

 

 

 

 

PALAZOĞLU markası 20. Yüzyılda kurulan ama kurucu merhum Selami PALAZ’ınvizyonu ve misyonu ilekarakteristik özelliklerinden vazgeçmeden 21. Yüzyıla daha da güçlenerek adını taşımayı başarmıştır. Yarım yüzyılı aşan tecrübesi ile geleneği, benimsediği inovasyon ilkesi ile geleceği temsil edebilen bir markadır

 

 

Palazoğlu marka olma yolculuğuna 30.01.1979 yılında marka tescilini alarak başlamış, üretim kalitesini Türkiye de ve Avrupa da kabul görmüş üretim standartlarına çıkarmış ve bu doğrultuda gereken belgeleri markasının adı altında toplamıştır. Türkiye’de 140’ı aşan bayi ağı ve servis hizmeti ile çiftçisinin her zaman yanında olmuş ve markalaşma sürecini hızla devam ettirmiştir. Yurt dışında ise kalite politikası ile 60 dan fazla ülkeye ihracat yapmış ve bir Türk markasını global sektörde tanıtmıştır. Tanıtmaya ve büyümeye devam edecektir.

KAPAT
tr_TRTR
en_USEN de_DEDE fr_FRFR ru_RURU sl_SISL sr_RSSR arAR tr_TRTR